Data: 9 grudnia, godz. 14:00-18:00
Miejsce: Plac przed Meszniańskim Ośrodkiem Kultury "Nad Borami" w Mesznej (ul. Handlowa 16)
Zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych na niezwykłe wydarzenie, które rozświetli grudniowe dni i wprowadzi Was w magiczny nastrój świąt - Spotkanie z Mikołajem oraz Jarmark Świąteczny w Mesznej! To okazja nie tylko do zakupów, ale przede wszystkim wspólne spędzenie czasu w atmosferze radości i magii, która wyjątkowo udziela się w tym czasie.

Na Jarmarku Świątecznym czekają na Was:

  Stoiska z rękodziełem artystycznym: unikalne, handmade ozdoby świąteczne oraz prezenty dla Waszych bliskich. Możecie liczyć na oryginalne dekoracje świąteczne, ozdoby na choinkę, zabawki, biżuterię, pierniki świąteczne i wiele innych wyjątkowych przedmiotów.
- Spektakl dla dzieci: wspólna, interaktywna zabawa z Teatrem Passionis.
- Spotkanie z Mikołajem: Dla najmłodszych (i nie tylko!) przygotowaliśmy spotkanie z Mikołajem, który z pewnością sprawi, że ich oczy zaświecą się radością!
- Koncerty świąteczne: Rozgrzewajcie się dźwiękami kolęd i świątecznych piosenek w wykonaniu utalentowanych artystów lokalnych.
- Kulinaria: Spróbujcie pysznych przysmaków ze specjalnych stoisk kulinarnych.
- Warsztaty artystyczne: wspólne tworzenie ozdób choinkowych z makramy.
Dołączcie do nas w tym dniu, gdzie wszyscy poczujemy magię tego wyjątkowego czasu! Razem stwórzmy niezapomnianą atmosferę świąt!
Serdecznie zapraszamy!

Gminny Ośrodek Kultury "Promyk", Stowarzyszenie Rozwoju Mesznej, Rada Sołecka Mesznej, Koło gospodyń Wiejskich w Mesznej, OSP Meszna, Gmina Wilkowice.