Przejdź do menu Przejdź do treści Przejdź do danych teleadresowych

Marszałkowski Konkurs „Inicjatywa Sołecka"  w roku 2024


1. Doposażenie placu zabaw oraz siłowni zewnętrznej zlokalizowanych przy ul. Strażackiej w Wilkowicach.

W ramach niniejszego zadania zaplanowano dostawę oraz montaż nowych elementów wyposażenia placu zabaw oraz siłowni zewnętrznej zlokalizowanych w Wilkowicach przy ul. Strażackiej.
Obecnie nie chcemy jeszcze zdradzać o jakie nowe elementy zostanie powiększony nasz plac zabaw, ale inwestycja pozwoli w pełni, efektywnie wykorzystać dostępny teren i jednocześnie nie spowoduje nadmiernego ścisku, pozostawiając sporą ilość zieleni i drzew, oraz miejsce na ewentualne nasadzenia roślinności.
Obecnie na placu znajdują się także dwa urządzenia siłowni zewnętrznej. Dofinansowanie pozwoli nam podwoić tą ilość! Podwójna rola tego terenu tj. plac zabaw i siłownia zewnętrzna, zachęcają do tego aby w trakcie kiedy dzieci korzystają z atrakcji dla swojej grupy wiekowej, pilnujący ich dorośli również mogli aktywnie i efektywnie wykorzystać swój czas.

2. Przestrzeń dla dzieci na placu za OSP Bystra.Oba zadania współfinansowane są ze środków budżetu Województwa Śląskiego w ramach Marszałkowskiego Konkursu “Inicjatywa Sołecka”.

 

Pozostałe aktualności: