W „Promyku” spotkaliśmy się po raz kolejny w związku z projektem „Twórz z nami kulturę!”, który realizujemy w ramach programu Narodowego Centrum Kultury pn. „Dom Kultury+” Edycja 2024.

Podczas spotkania zaprezentowany został raport z wykonanej diagnozy potrzeb kulturalnych lokalnej społeczności.

Jak już wielu z Was wie, od dłuższego czasu nasza ekipa przy okazji różnych wydarzeń rozmawiała z mieszkańcami. Pytaliśmy Was jakie macie kulturalne marzenia, jak chcielibyście spędzać wolny czas, jakie macie ukryte talenty itp. Dziś jest ten czas, kiedy to właśnie Wy możecie tworzyć część kulturalnej oferty dla mieszkańców i zrealizować coś, na co być może nie mieliście nigdy wystarczająco dużo czasu, odwagi, ale także środków finansowych

Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić coś twórczego!

30.000 zł czeka – wystarczy, że zapoznacie się z regulaminem konkursowym i osobiście dostarczycie do nas formularz, w którym zgłosicie swoją kulturalną inicjatywę.

Nie bójcie się, że nie macie doświadczenia, że nie dacie rady - pomożemy Wam zrealizować Wasze pomysły!

Zatem… do dzieła!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 24 czerwca do godz. 10:00, a jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości czy pytania – napiszcie do nas na gok@gok.wilkowice.pl, zadzwońcie (33 817 07 73) lub po prostu wpadnijcie porozmawiać.

W najbliższy piątek, 14 czerwca o 17:00 również czekamy na Was w „Promyku” w ramach konsultacji dot. konkursowego naboru.


Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na naszej stronie internetowej:https://gokpromyk.pl/czas-tworzyc-kulture-rusza-nabor.../