Mamy to!! Finał Pucharu Polski podokręgu Bielsko!

GLKS WILKOWICE - LKS BESTWINA 0-0(7-6k)

Skład: Zajac, Gawryś, Kruczek, Kolarczyk(Adamczyk 70), Śleziak, Wojtyła(Matlak 70), Kubica, Cybiński(65 Gala), Kasprzycki, Bąk, Kępys(75 Marzec)

W pierwszej połowie zawodnicy z Bestwiny częściej utrzymywali się przy piłce jednak to nasz zespół stworzył dwie najlepsze sytuacje. Pierwszą z nich nad poprzeczką przeniósł Dominik Kępys po dograniu Janusza Bąka a drugą po świetnej kontrze zmarnował Daniel Kasprzycki, pudłując minimalnie obok prawego słupka.
W drugiej połowie to my zdominowaliśmy grę. Sprawę na pewno ułatwiła czerwona kartka w 47 minucie dla jednego z zawodników LKSu. Najlepsza sytuacje tego dnia miał Kępys, świetna prostopadła piłka od Kacpra Śleziaka, nasz napastnik już minął bramkarza gości jednak jego strzał z lini wybił jeden z obrońców. Zawodnicy z Bestwiny kilkukrotnie wyprowadzali dobre kontry jednak chybili obok bramki lub na posterunku jak zawsze był niezawodny Richard Zajac. Wynik po 90 minutach 0-0
Seria rzutów karnych to prawdziwa wojna nerwów w której lepsi okazali się nasi zawodnicy wygrywając 7-6 i tym samym meldujemy się w finale Pucharu Polski podokręgu Bielsko!
Brawa dla naszych chłopaków za zaangażowanie. Szacunek należy się również zawodnikom z Bestwiny postawili nam naprawdę wysoko poprzeczkę
Finał odbędzie się 20 października na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej gdzie swoje mecze rozgrywa I ligowe TS Podbeskidzie

Tekst i grafika pochodzi z profilu GLKS Wilkowice na portalu Facebook.