A- A A+

Urząd Gminy w Wilkowicach

43-365 Wilkowice
ul. Wyzwolenia 25
tel. +48 33 499 00 77
fax. +48 33 817 30 43
Środa, 08:47, 27 Czerwiec 2018
Dsc07584

W piątek 22 czerwca odbyła się w Warszawie Wielka Gala POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, podczas której poznani zostali Laureaci Jubileuszowej - X edycji Ogólnopolskiego Plebiscytu Orły Polskiego Samorządu, realizowanego w ramach Ogólnopolskiego Programu Promocji Regionów SAMORZĄDOWA MARKA ROKU.

Podobnie, jak w ubiegłym roku nasza gmina została wyróżniona na forum ogólnopolskim otrzymując Nagrodę Specjalną w Plebiscycie „Orły Polskiego Samorządu”. Ten prestiżowy tytuł Gmina Wilkowice otrzymała za stworzenie strefy aktywności gospodarczej dającej ogromną szansę na stały i zrównoważony rozwój, tworzenie nowych miejsc pracy i systematyczne wpływy podatkowe, co otworzy możliwości budżetowe do podejmowania kolejnych odważnych przedsięwzięć dotyczących rozwoju gminy w innych strategicznych kierunkach związanych z rozkwitem przedsiębiorczości. Nasza gmina znalazła sie wśród innych wyróżnionych gmin 10-lecia takich jak Gmina Siedlce, Gmina Świdnica, miasto Kostrzyń nad Odrą oraz miasto Wejherowo.

W tym roku Kapituła Rady Programowej uhonorowała również gospodarza Gminy Wilkowice Wójta Mieczysława Rączkę przyznając prestiżowy tytuł NAJLEPSZY WÓJT 10-LECIA za liczne sukcesy w działalności samorządowej, dbałość o rozwój gminy na wielu płaszczyznach oraz za budowanie pozytywnego wizerunku Gminy Wilkowice na przestrzeni minionych 10 lat.

W delegacji, wraz z Wójtem Mieczysławem Rączką, udział wzięli przedstawiciele Rady Gminy Wilkowice – Wiceprzewodniczący Rady Gminy Wilkowice Pan Józef Pawlusiak oraz Przewodniczący Komisji ds. Oświaty i Kultury Pan Antoni Kufel.

 

 

 

 

Obrazek 0 z 0