A- A A+

Urząd Gminy w Wilkowicach

43-365 Wilkowice
ul. Wyzwolenia 25
tel. +48 33 499 00 77
fax. +48 33 817 30 43
Środa, 10:52, 6 Wrzesień 2017
Plakat 2

UPHILL Magurka MTB odbędzie się 10 września 2017 r.

Program zawodów:

8:30 Otwarcie biura zawodów

10:00 Start Uphill Magurka ośrodek “Wilczysko”

ok 12:00 Dekoracja najlepszych zawodników

 

Biuro zawodów będzie czynne w niedzielę 10.09.2017 r. od godz 8:30 do 9:30 w ośrodku “Wilczysko” ul. Harcerska 2. Prosimy zabrać ze sobą wypełnioną kartę zgłoszeniową.Do pobrania będzie numer startowy oraz chip do pomiaru czasu. Start pierwszego zawodnika przewidziany jest na godz 10 z “Wilczyska”. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności podczas rozgrzewki, ponieważ poruszamy się przy otwartym ruchu drogowym! Kolejni zawodnicy startują w 10 lub 15 sekundowych odstępach, prosimy nie spóźnić się na start! Meta znajduję się obok budynku tras biegowych. Dystans 5,8 km/+470 m wspinaczki. Na mecie dostępne będą napoje izotoniczne, woda oraz ciepły posiłek dla każdego zawodnika. Ponadto dostępna będzie kiełbasa z grilla, grochówka oraz lane napoje regeneracyjne z pianą – wszystko w cenie 5 zł.  W newralgicznych punktach trasy obstawę będą pełnić strażacy OSP. Informujemy, że w kategorii OPEN mogą startować zawodowcy jak i amatorzy. Klasyfikacja w grupach wiekowych dotyczą tylko grupy amatorów. Dla najlepszych zawodników medale oraz nagrody rzeczowe. Dodatkowe nagrody dla zawodników z gminy Wilkowice.

Sponsorami nagród są:

Kellys Bicycles

Alda Sport centrum rowerowe

Apartamenty w Górach Adriana Łyskawka-Waluś

Rajbit – Materiały dachowe

Inoma – biuro projektowe, profesjonalna obsługa inwestycji

Przypominamy , że zapisy w dniu zawodów będą ograniczone. Pierwszeństwo przy odbiorze chipów oraz numerów startowych będą mieli zawodnicy zapisani przez internet. Obowiązkowo każdy zawodnik jedzie w kasku. Polecamy zabrać ze sobą bidon z wodą.

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku -Uphill Magurka MTB

ZAPISY

REGULAMIN ZAWODÓW

Karta zgłoszeniowa UPHILL Magurka MTB

 

Wstęp na wszystkie imprezy jest BEZPŁATNY!!!

Zapowiada się bardzo atrakcyjna, rowerowa niedziela wiec mamy nadzieję, że zachęcicie swoje rodziny i znajomych, aby odwiedzili nasze małe miasteczko rowerowe i dopingowali wszystkich zawodników. Program zawodów w przypadku niekorzystnej pogody może ulec zmianie.

Do zobaczenia!!!

GOSiR Wilkowice

Obrazek 0 z 0